Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí od roku 1893

Sady nádobí

Sady nádobí

 

Nakupujete nádobí do nové kuchyně nebo jen chcete vyměnit to stávající? Pak uvažujte o smaltované variantě. V naší nabídce najdete celé sady nádobí ze smaltu.

Vybírejte dle složení sady i jejího designu. Kousky s klasickým designem se hodí do retro a vintage kuchyní nebo třeba na chatu. Zatímco sady s moderním designem skvěle zapadnou i do minimalistické kuchyně zařízené podle posledních trendů. Většina sad se skládá z několika velikostí hrnců, které využijete při vaření pro celou rodinu i jednotlivce. Hodit se budou i smaltované misky.

Ucha hrnců jsou vždy smaltovaná, poklice se liší dle typu sady. Některé sady mají kovové smaltované poklice se stejným vzorem jako na hrncích. Modernější sady jsou vybaveny skleněnými poklicemi s otvorem, kudy může unikat pára během vaření. Smaltované hrnce lze použít pro všechny typy plotýnek, ať už jde o indukci, sklokeramiku, plyn nebo klasická kamna. Hrnce navíc můžete vložit i do trouby a pokrmy v nich péct nebo ohřívat, a to až do vysokých teplot okolo 400 °C. Pouze v případě, že hrnec uzavřete skleněnou poklicí, doporučujeme nepřekračovat teplotu nad 200 °C.

 

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry