Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí od roku 1893

Misky a krajáče

Misky a krajáče

Kdo rád vaří a peče, tak nám dá jistě za pravdu, že v kuchyni se vždy hodí mít i menší misky. Pokud navíc hledáte nádobí, které není jen stylové na pohled, ale také kvalitní, rádi bychom vám nabídli smaltované misky od české značky SFINX/BELIS. Nádobí ze smaltu má mnohem delší životnost, tudíž vám naše misky vydrží déle.

Při používání těchto misek si nejedna hospodyňka vybaví babiččinu kuchyni, protože jsou vyrobeny v tradičním retro stylu. Můžete je používat na zapékání, k servírování, uchovávání či přenášení svých pokrmů. Nabízíme misky, jejichž vnitřek je potřen speciálním smaltem z modro-šedého granitu, díky čemuž jsou snadno čistitelné.

V naší nabídce si můžete vybrat z několika velikostí, objemů, tvarů a barev. Máme misky oválné, hranaté, větší i menší. Za zmínku stojí také široká škála barev, z které si jistě každá hospodyňka vybere podle svého gusta. Víme, že jen praktičnost často nestačí, a proto můžete vybírat z klasických světlých barev, ale najdete u nás i smaltované misky červené, žluté či s potiskem puntíků nebo květin.

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry