Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí od roku 1893

Hrnky

Hrnky

Máte slabost pro hrnky, hrníčky a plecháčky? Pokud ano, neměli byste v nabídce přehlédnout hrnky ze smaltu. Hrnky jsou součástí téměř každé domácnosti, a kromě praktičnosti pro spoustu lidí hraje důležitou roli také design produktu. Smaltované hrnky z naší nabídky toto vše splňují.

Díky použitému smaltu jsou hrnky kvalitní, lehce se čistí, a vaše horké nápoje v nich navíc vydrží déle teplé. Smalt je materiál, u kterého si můžete být jistí, že je zdravotně nezávadný a neovlivňuje výslednou chuť nápoje.

Dost už hrnkům pochybných kvalit. Námi nabízené hrnky designem připomínají plecháčky a můžete jimi obdarovat rodinu, kamarády nebo je využít jako propagační předmět. Hrnek si u nás totiž navíc můžete nechat také personalizovat. V BELIS/SFINX vám na hrnek rádi aplikujeme váš oblíbený design, potisk či barvu dle vašeho výběru a stylu.

V e-shopu nabízíme smaltované hrnky několika velikostí, barev a vzorů. Na výběr máme menší hrnky o objemu 0,25 l, 0,4 l, ale najdete u nás také ty větší, do kterých se vám vejde až 1,5 l tekutiny. Některé větší hrnky mají i praktickou výlevku, díky které vám neuteče ani kapka vašeho oblíbeného nápoje. Smaltované hrnky jsou vhodné jak na horké, tak i studené nápoje, pití z nich je příjemné a jejich jemný design lahodí oku.

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry